חברת CKs עוזרת לאתרים ועסקים להצליח בעולם העסקי-מסחרי של ימינו, שהולך והופך יותר ויותר דיגיטלי. אנו עובדים לטובת המטרות שלכם בצורה אמינה ויצירתית ומתרגמים את הידע שלנו והנתונים שלכם ליצירת נוכחות דיגיטלית מנצחת והכוונת הגולשים לפתרונות והפעולות הרלוונטיים להצלחת המותג והעסק שלכם.

אבל מדוע בעצם לבחור לעבוד איתנו בסוכנות השיווק הדיגיטלי והפיתוח האינטרנטי של CKs? שמחים ששאלתם! לפניכם הסבר ממצה מה מבדל אותנו מהשאר ומדוע כדאי לכם לעבוד איתנו כדי לבנות לעצמכם נוכחות דיגיטלית יעילה ומובילה.

כל פתרונות הדיגיטל במקום אחד!

חברת CKs מציעה לכם שירות One Stop Shop לפתרונות טכנולוגיים ושיווקיים לעולם הדיגיטלי. איתנו אתם יכולים לקבל את כל שירותי הדיגיטל הנחוצים לעסק שלכם, בין אם כבר יש לכם אתר פעיל ובין אם אתם ממש רק עכשיו נכנסים למרחב האינטרנטי. זהו יתרון כי אתם מקבליים מטריית שירותים רחבה ומותאמת אישית, באותו מקום ועל ידי אותו צוות של מקצוענים – לא צריך לנתב בין ספקים שונים, לרדוף אחרי "הזנב של עצמכם" ולנסות להשתלט על כל הפעילויות הדיגיטליות שלכם – אנחנו כאן עבורכם ובונים לכם נוכחות אינטרנטית מוכוונת מטרה, איכותית, צומחת וברת קיימא. איתנו אתם 

יכולים לקבל שירותים סופר מקצועיים ומותאמים אישית בתחומים:
• שיווק דיגיטלי בכל הפלטפורמות המובילות

• שיווק ופרסום במדיה חברתית

• קידום למנועי חיפוש – SEO

• מיתוג עסקי 

• עריכת סרטוני תדמית 

• שירותי פיתוח אתרים וכלים אינטרנטיים נוספים

פועלים במגזר הערבי? אנחנו מתמחים בתחום!

משרד פרסום CKs מגיע מתוך המגזר הערבי בישראל ומציע לכם – גורמים עסקיים, מסחריים וחברתיים הפעילים מול השוק הערבי והדרוזי – התמחות ייעודית ורבת שנים בפעילות דיגיטלית במגזר הערבי, בישראל וגם בעולם. זה נותן לנו יתרון תחרותי על פני סוכנויות דיגיטל וקריאטיב אחרות, כי אנחנו יודעים בדיוק איך להגיע לקהל היעד במגזר הערבי, מבינים את השפה באופן טכני ותרבותי, מכירים את פלטפורמות התוכן המרכזיות במגזר ויודעים לספק תוצאות מעולות ומוכוונות מטרה בפעילות עסקית מול המגזר. לחצו כדי לדעת איפה אתם צריכים לפרסם את המותג שלכם​

רוצים להשיג לקוחות מהמגזר הערבי? מחפשים דרך ליצור נוכחות אינטרנטית אפקטיבית בערוצים של המגזר הערבי? אתם צריכים את המקצוענים המנוסים של CKs!

למה לבחור CKS

שירות מבוסס לקוח

אצלנו ב- CKs זו לא סיסמא אלא ממש מוטו ודרך חיים מקצועית. כל פרויקט ולקוח נמצאים במרכז והשירות כולו מבוסס לקוח בצורה חסרת פשרות. אנו באמת ובתמים מאמינים כי הלקוחות שלנו מהווים את הנכסים המרכזיים שלנו, לכן ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו ונעשה הכל כדי לספק לכם הצלחה דיגיטלית וצמיחה איכותית במרחב האינטרנטי.

כל השירותים שלנו נבנים לכל פרויקט בנפרד ובהתאמה אישית מלאה, לפי ניתוח צרכים ואפיון מקצועי מעמיק ומפורט במיוחד של מטרות, קהלי יעד, תחום פעילות, תקציב, טכנולוגיות, מחשבה לעתיד וכיוצא באלו.

תמחור הוגן ושקוף

אנו פועלים לאורך כל הדרך בשקיפות מלאה לגבי התמחור של שירותי החברה ומקפידים על תמחור הוגן המותאם לתוצאות שאנו מספקים ולתעשיית הדיגיטל. איתנו לא תצטרכו "לשבור את הכיס" כדי לבנות נוכחות דיגיטלית מנצחת.

משרד פרסום CKs לשיווק דיגיטלי ומיתוג עסקי – מחברים את הנקודות לקו מחשבה טוב ואיכותי יותר! התקשרו היום לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ ראשונית 072-3922258

דילוג לתוכן