מאז שהומצאה לראשונה, המדיה החברתית – ופייסבוק בראשה כמובן – שינתה באופן רדיקלי את האופן בו עסקים ומותגים מתקשרים עם צרכנים קיימים ופוטנציאליים, ולהיפך. כיום, ניהול נוכחות במדיה חברתית מהווה מרכיב קריטי באסטרטגיה דיגיטלית עסקית חכמה ויעילה. בתור מומחים למדיה חברתית ולשירותי ניהול דפי פייסבוק לעסקים, אנו מביאים לכם ידע מקיף ואיכותי כיצד להשתמש במדיה החברתית להשגת המטרות שלכם ולשיפור הנוכחות האינטרנטית שלכם.

בין אם אתם מחפשים לבנות מודעות למותג שלכם, לשלוח תנועת גולשים איכותית וממוקדת לאתר שלכם, לייצר לידים או להגביר מכירות, אנו בונים עבורכם את התהליך כך שיתאים לצרכים שלכם ובאופן שרותם את מלוא הכוח והיכולות של פייסבוק ופלטפורמות מדיה חברתית נוספות.

ניהול דפי פייסבוק ומדיה חברתית – מה זה כולל?

ראשית אנו מבצעים ניתוח מקצועי של האתר שלכם ופעילותכם העסקית כדי לקבוע קהלי יעד, מתחרים, סוג התוכן הרלוונטי ושאר פרמטרים רלוונטיים. מכאן מתחילים לבנות את הפרופיל העסקי שלכם בפייסבוק ובפלטפורמות החברתיות הרלוונטיות הנוספות, לייצר תכנים איכותיים ומתאימים ולנהל בצורה מושכלת ואפקטיבית את הנוכחות החברתית שלכם
היום בפועל כמעט בלתי אפשרי לייצר חשיפה אורגנית (חינמית) יעילה ואיכותית בפייסבוק אלא יש צורך לקדם בצורה ממומנת פוסטים של הדף שלכם, כאמור תוך ניצול יכולות המיקוד המעולות של פייסבוק. אנו מנהלים עבורכם את ההיבט הטכני והשיווקי הזה בצורה הטובה ביותר. התכנים המועלים לדף שלכם כוללים מאמרים, סרטונים, תמונות ושלל תכנים שמהותם יצירת אינטראקציות ומעורבות גולשים.
ניהול דף פייסבוק עם משרד פרסום דיגיטלי כולל תהליך תמידי ומעמיק של ניתוח ואופטימיזציה, התאמת התכנים והפעילות כך שהתוצאות יהיו אופטימאליות.

כוח המיקוד של פייסבוק

ניהול דפי פייסבוק ושיווק דיגיטלי בפייסבוק ומדיה חברתית הוא לא סתם טרנד או אופנה חולפת. מדובר על כלי שיווקי מדהים ורב עוצמה, כלי דינמי המאפשר יכולות מיקוד בקהלי יעד שבעבר הלא רחוק היו דמיוניות. חישבו כמה מידע פייסבוק אוגרת ואוספת על משתמשים, הרשת החברתית הזו יודעת למעשה כמעט הכל על המשתמשים שלה – וזה כלי אדיר למשווקים דיגיטליים! אנו יכולים היום לבצע קמפיינים ממומנים בפייסבוק ולהתמקד בקהלי יעד מאוד ספציפיים ומוגדרים, לפי תחומי פירוט מעולים ואפקטיביים מאוד.

באמצעות שימוש מושכל ויעיל בכוח המיקוד של פייסבוק והפניית פרסומים ופוסטים ממומנים רק לגולשים הרלוונטיים לפעילותכם העסקית, אתם מקבלים ניהול יעיל וחכם יותר של תקציב השיווק והפרסום שלכם וגם מקבלים תנועת גולשים שהרבה יותר סביר שתספק המרות בדמות מכירות, הרשמה, הורדת אפליקציה, השארת פרטים וכיוצא באלו.

ניהול דפי פייסבוק - ניהול מדיה חברתית

התמחות בניהול דפי פייסבוק לעסקים במגזר הערבי

יתרון מהותי של חברת CKs בשירות שיווק בפייסבוק הוא ההתמחות שלנו במגזר הערבי. אנו מגיעים מתוך המגזר ויודעים להתנהל בצורה אופטימאלית בפייסבוק ופלטפורמות תוכן אחרות במרחב הדיגיטלי כדי לספק לכם תוצאות מעולות. ניהול דף פייסבוק בערבית אינו מצריך רק ידיעת השפה הערבית אלא הבנת ההיבטים התרבותיים והפרקטיים של התנהלות קהל יעד ספציפי זה – ידע וניסיון שאנחנו ב- CKs מביאים לכל לקוח ופרויקט.

יש לכם דף פייסבוק ואין לכם מושג איך לקדם אותו?
מחפשים דרך לתקשר עם הלקוחות ולהגדיל את בסיס הלקוחות?
ניהול מקצועי של דף פייסבוק הוא הפתרון. התקשרו אלינו עכשיו 072-3922258

דילוג לתוכן