איך להשיג יותר עוקבים באינסטגרם? חלק ראשון

5 צעדים פשוטים להשגת עוקבים באינסטגרם בחינם - חלק ראשון

כולם רוצים להגדיל את מספר העוקבים בחשבון האינסטגרם שלהם, במיוחד עסקים שעושים שיווק באינסטגרם למוצרים ולשירות שלהם, אלה המעוניינים בחשיפה גדולה בפני אנשים חדשים, הרי באמת, תמיד שנכנסים לפרופיל של מישהו באינסטגרם אנחנו ישר מסתכלים כמה עוקבים יש לחשבון.

ואם אתם משתמשים באינסטגרם באופן יומיומי ומחפשים הזדמנויות להגדיל את העוקבים שלכם, הנה 5 צעדים פשוטים ומשמעותיים:

בואו נתחיל..

1. חשבון עסקי:

 כדי להתחרות עם בעלי עסקים, צריך שיהיה לך חשבון עסקי מקצועי שיראה לגולשים עד כמה העסק שלך אמין, הפרופיל שלך צריך לכלול את השם משתמש, שמך, שם העסק/ המותג, ביו קצר עליך, ואת האתר שלך, ואם אין לך אתר אינטרנט, תוכל לקשר גם לדף הפייסבוק שלך.

בדוק האם העסק שלך מתאים לפרסום באינסטגרם

2. משפיענים ומובילי דעת :

הדרך השימושית ביותר להשיג עוקבים באינסטגרם בזמן קצר היא להתחבר עם משפיענים בלוגרים (מובילי דעת) וזאת במטרה להצביע עליכם ולהמליץ לקהל שלהם על המוצר/ השירות שלך, זוהי דרך אפקטיבית במיוחד לקידום המוצרים והשירות שלך בפני קהלים חדשים. אז איך עושים זאת? נסו לזהות משפיעים בתוך התחום שלכם ופנו אליהם לשיתוף פעולה מסוג זה.

3. שידור חי:

השתמש בשידור חי כדי למשוך את תשומת לב העוקבים באינסטגרם, סרטונים חיים מופיעים בתוך סיפור המותג שלך. תנצל את השידורים החיים כדי להראות אירועים חיים כמו כנסים, מפגשים ,מבצעים ואפילו תחרויות.

4. רוצה שהחשבון שלך יופיע ב Explorer?

תבקש מהעוקבים שלך להפנות את החברים לתוכן שלך, כמו "תייג מישהו שאתה מכיר שצריך מוצר זה", או "תייג את החברים שלך על מנת לקבל.." זה מכפיל את הסיכוי להופיע ב Explorer.

5. שיתוף המיקום:

שתף את המיקום שלך, משתמשים יכולים ללחוץ על המיקום ולצפות בכל התמונות שפורסמו מהחנות, המסעדה או המשרד שלך. זה עוזר להציג את חשבון המותג בפני אנשים רבים יותר. 

המשיכו קריאה בחלק השני לכתבה: כך תגרמו ליותר אנשים לעקוב אחריכם באינסטגרם

הגיע הזמן לגדול! רוצה תור כזה בעסק שלך?

נשמח ללוות אותך בדרך להצלחה, רוצה שנשב לקפה?

חכה, מאמרים אלה יכולים לעניין אותך?

כך תגרמו ליותר אנשים לעקוב אחריכם באינסטגרם

פרסום באינסטגרם, האם זה מתאים לעסק שלך?

6 טעויות שאסור לכם לעשות במיתוג עסקי

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

דילוג לתוכן