מאגרי תמונות לשימוש חופשי שאתם חייבים להכיר

מאגרי תמונות חינמיים לשימוש חופשי

מאגרי התמונות הם החברים הכי טובים של כל מי שעוסק בתחום של פרסום עסקים, ומשתמשים בו בכל תחומי הפרסום והשיווק הדיגיטלי: החל ממשווקים בפייסבוק ובאינסטגרם שצריכים תמונות כדי ליצור מודעות פרסום שמושכות את עיני הגולשים וכלה במנהלי קידום אורגני שרוצים להוסיף תמונות למאמרים באתר שהם מקדמים.

יש לא מעט מאגרי תמונות שיעזרו לכם להביע את עצמכם טוב יותר מאשר רק עם טקסט כתוב, ולמרות שהשימוש בתמונות בכל המאגרים הבאים הוא לגמרי בחינם, תוכלו למצוא בהם תמונות איכותיות מאוד.

דבר נוסף שחשוב לדעת הוא שברוב המאגרים תוכלו לצפות בתמונות לפי קטגוריות ולמצוא תמונות שמתאימות לכם ממש במהירות, וגם שחלק מהמאגרים מכילים תמונות ממגוון רחב של תחומים, וחלקם ממוקדים בתחום ספציפי.

חשוב שלא תשתמשו רק במאגר תמונות אחד שנראה לכם הכי טוב, כי לפעמים לא תמצאו את מה שאתם מחפשים במאגר הראשון שתיכנסו אליו. אנחנו ממליצים לשמור לעצמכם את כל הרשימה שלנו כדי שלא תצטרכו למצוא מאגרים חדשים בכל פעם שהמאגר היחיד שנמצא לכם בסרגל המועדפים לא עושה את העבודה.

תמונות חינמיים לפרסום באתר ובפייסבוק

  • Pexels מאגר התמונות הזה מלא בתמונות מעולות שכולן לגמרי בחינם, כאשר השימוש בהן מותנה בתנאים מסויימים וממש לא נוקשים.
  • Pixabay מאגר תמונות חינמי נוסף ומעולה לא פחות מפקסלס. במאגר זה תוכלו למצוא מבחר גדול של תמונות, וגם דברים נוספים כמו איורים אמנותיים.
  • Freestock כמו בשני המאגרים הקודמים, מאגר פריסטוק מאפשר שימוש במגוון רחב של תמונות רבות בחינם.
  • Picography מאגר שמנוהל על ידי כמה צלמים שונים שמעלים אליו תמונות באופן קבוע. המאגר מכיל תמונות יפות וייחודיות.
  • MMT Stock מאגר תמונות של צלם בשם ג’פרי בטס, שמעלה לשם בעיקר תמונות שקשורות למחשבים, מרחבי עבודה וטבע. מומלץ לאתרים שקשורים ללייפטסיל ולבעלי עסקים שונים כמו יועצים ארגוניים ומעצבים.
  • New Old Stock מאגר תמונות שכולל המון תמונות ישנות, סטייל וינטאג’.
  • FoodiesFeed מאגר עם אלפי תמונות של אוכל באיכות גבוהה.

אם אתם משתמשים בתמונות ללא רשות – אל תיקחו את הסיכון כי זה פשוט לא שווה את זה. גוגל תעניש אתכם בלי לחשוב פעמיים, ובמקום שהתמונה תעזור לכם בפרסום העסק שלכם, היא תפגע בו.

קראו מאמר בנושא: שימוש בתמונות ללא רשות

אבל למרות שאתם לא יכולים להשתמש בכל תמונה שאתם רואים באינטרנט, יש כמות גדולה של מאגרים עם תמונות לשימוש חופשי לחלוטין ללא עלות עם תמונות באיכות לא פחות גבוהה שיעזרו לכם להפוך את האתר שלכם ליפהפה ומוצלח.

הגיע הזמן לגדול! רוצה תור כזה בעסק שלך?

נשמח ללוות אותך בדרך להצלחה, רוצה שנשב לקפה?

חכה, מאמרים אלה יכולים לעניין אותך?

תמונות ללא זכויות יוצרים? תקראו לפני שתיענשו!

מה המשמעות של הצבעים בעסק שלכם?

6 טעויות שאסור לכם לעשות במיתוג עסקי

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

דילוג לתוכן