חברת CKs מספקת ללקוחותיה שירות קידום אתרים במודל מותאם אישית ומוכוון תוצאות.
קידום אתר באינטרנט כבר הפך היום כמעט מונח גנרי וחלופי לשיווק דיגיטלי, כאשר בעלי עסקים רבים מכירים את המונח ורוצים לבצע לאתר שלהם תהליך קידום ושיפור איכותי ומקצועי שבאמת יספק תוצאות. אך רבים רק מכירים את המונח פרסום עסקים בגוגל עצמו ולא באמת יודעים כיצד להתחיל או איך באמת גורמים לאתר שלהם להגיע לתוצאות הראשונות בגוגל – בדיוק בשביל אנחנו ב- CKs כאן ונשמח לסייע, להסביר ולבנות עבורכם תהליך SEO מנצח שיקפיץ את האתר שלכם לעמודים ראשונים בגוגל.

• מנתחים את האתר שלכם ומבצעים לו אופטימיזציה למבנהואופטימיזתיה לתוכן האתר
• התהליך משפר את נוכחות האתר בגוגל ומאפשר לגולשים למצוא אתכם בקלות.
• תנועת גולשים באתר תגדל ותסגרו יותר המרות דרך גולשים רלוונטיים.

מה זה קידום אתרים?

קידום אתרים נקרא גם בקיצור באנגלית SEO – Search Engine Optimization.
הכוונה היא למכלול הצעדים והדברים המיועדים לשפר את הנראות והנוכחות של אתר מסוים בתוצאות החיפוש של גוגל לביטויי חיפוש מסוימים. התחום ותיק מאוד ונחשב לאחת מאבני היסוד של השיווק הדיגיטלי ובניית נוכחות אינטרנטית מנצחת. הנחת היסוד אומרת, בצדק, כי כל תוצאה שאינה בעמוד הראשון של גוגל אינה רלוונטית כי אף אחד לא יראה אותה, לכן כל עסק צריך ליישם מהלכים כלשהם של SEO כדי להיות רלוונטי ולהשיג תנועת חיפוש אורגנית.

האופן בו מנוע החיפוש של גוגל קובע את תוצאות החיפוש לביטויים ספציפיים הוא מאוד מסובך ומורכב, כאשר בפועל ללא פעולות אקטיביות של קידום אתרים אי אפשר להגיע למיקומים גבוהים – כאן המקצוענים של CKs נכנסים לתמונה!

העולם הטכני המורכב של קידום האתרים

קידום אתרים בגוגל כולל אינספור מהלכים וצעדים טכניים שיש לבצע, החל מיצירת תוכן מעולה ובעל ערך, דרך מבנה טכני נכון של האתר ועד היבטים כמו קישורים לאתר ממקורות אחרים, מהירות טעינה ועוד מכלול אדיר של פרמטרים. 

כמה דוגמאות למהלכים שאנחנו ב- CKs מבצעים כדי לשפר את דירוג האתר שלכם ולהביא אותו למיקומים הראשונים בגוגל:
• כתיבה שיווקית: יצירת תוכן תואם SEO, איכותי ובעל ערך לגולשים.
• יישום של תקנות ונהלים המוגדרים ישירות ע"י גוגל וגורמי ההסדרה באינטרנט – למשל AMP, Schema Code ועוד.
• בניית מערך קישורים איכותי ויעיל,  פרופיל קישורים נכנסים, יוצאים ופנימיים.
• אופטימיזציה למבנה האתר.

• מוודאים כי גוגל מאנדקס נכון את כל הדפים באתר.

חשוב להדגיש כי אנחנו בחברת CKs לשיווק דיגיטלי ופיתוח אינטרנטי פועלים אך ורק לפי שיטות מקובלות ולגיטימיות של קידום אתרים ושיפור הנוכחות האינטרנטית שלכם, מה שמבטיח תוצאות אמיתיות וארוכות טווח ומונע צעדי ענישה מצד גוגל.
עוד נציין כי קידום אתרים זה ממש לא תהליך של "זבנג וגמרנו". כדי להשיג תוצאות איכותיות יש להשקיע זמן ולהקצות משאבים. הבאת אתר למיקומים הראשונים יכול בהחלט לקחת זמן ויש לבצע מהלכי קידום כל הזמן כדי לשמר ולשפר את התוצאות – אחרת המתחרים יעקפו אתכם וייקחו את מרבית התנועה לאתר שלהם.

המטרה שלנו לא רק לשפר את נראות האתר שלכם במנועי חיפוש אלא לייצר חשיפה איכותית ויעילה ולהניע אליכם תנועה ממוקדת מטרה שתספק לכם את התוצאות הרצויות.
רוצים לשמוע עוד על קידום אתרים איכותי ויצירתי?
התקשרו עכשיו 072-3922258

דילוג לתוכן