משרד פרסום CKs מציע שירותי ניהול קמפיינים ממומנים (PPC) בפלטפורמות האינטרנטיות המובילות – סוכנות פרסום ממומן מוכוונת תוצאות!

• קמפיינים ממוקדמים ולרלוונטים ללקוחות הפוטנציאלים שלכם.
• הקמפיינים שלנו מכוונים ספיציפית לגולשים מעורבים המחפשים לבצע החלטה מיידית.
• מקור איכותי, מדיד, צפוי ויעיל ללידים ותנועה לאתר.

קמפיינים ממומנים במודל של PPC (תשלום לפי קליק) מהווים שיטה מאוד יעילה כלכלית לפרסם הן במנועי חיפוש והן באתרי תוכן מובילים ורלוונטיים לפעילות העסקית שלכם. בשיטת פרסום דיגיטלית זו אתם רק משלמים כאשר גולש מקליק על מודעה שלכם, ואתם יכולים לשלוט כמה כל קליק עולה לכם וכמה כסף אתם מוציאים בתקופת זמן נתונה. יתרה מכך, הכלים הטכנולוגיים כיום מאפשרים לנו למקד את הפרסום רק לגולשים רלוונטיים מבחינת תחומי העניין שלהם, המידע שהם מחפשים או המיקום שלהם בהגעה להחלטה הצרכנית הרלוונטית.

אנחנו חיים ונושמים אינטרנט ודיגיטל ופעילים בתחום השיווק הדיגיטלי והפיתוח האינטרנטי כבר משנת 2005. לכן אנו יודעים לספק תוצאות איכותיות וכלכליות במכלול ההיבטים של שיווק ופרסום דיגיטלי ובניהול קמפיינים ממומנים של PPC בפרט, בעברית ובערבית.

ניהול קמפיין חכם ומדויק המונע מכם "לשרוף כסף"

רבים מהעסקים הפעילים באינטרנט התנסו בשלב כלשהו בפרסום PPC ונפגעו כי התהליך נוהל לא נכון והם פשוט שרפו כסף במהירות וללא תוצאות. אנחנו מבינים את התחום ומספקים בו תוצאות כבר שנים ולכל סוגי העסקים. אנו מציעים לכם שירות מקצועי ללא פשרות של ניהול קמפיינים ממומנים במודל PPC, עם תשומת לב לפרטים, אופטימיזציה מתמדת ו"אצבע על הדופק" לאורך כל הדרך כדי לוודא שאתם מקבלים תמורה ולא שורפים את תקציב הפרסום שלכם. בהתחייבות!

פרסום PPC בגוגל אדס (Google Ads)

כאשר מדובר על ניהול קמפיינים ממומנים PPC, הפלטפורמה הכי רלוונטית ופופולארית היא ללא ספק גוגל אדס (גוגל אדוורדס לשעבר). פלטפורמה זו של ענקית החיפוש והפרסום היא הצגת מודעות לצד תוצאות החיפוש, כמו גם על מכלול אדיר של מודעות ברחבי רשתות התוכן של גוגל. ניהול קמפיינים בגוגל מאפשר לנו לייצר עבורכם חשיפה יעילה וממוקדת בכמה ערוצים:
• מודעות טקסט בעמוד תוצאות החיפוש – המודעה מוצגת לפי חיפושים ספציפיים ורלוונטיים.
• הצגת מודעות בסרטוני יוטיוב.
• הצגת מודעות באתרים רלוונטיים ומתאימים ברחבי הרשת, אתרים המשתייכים לרשת ה-DISPLAY של גוגל.
• פרסום ריטרגטינג (Re-Targeting). אפשרות זו מאפשרת לנו להציג למשתמשים שכבר היו באתר שלכם או שביצעו חיפוש רלוונטי לפעילותכם העסקית מודעות מתאימות כדי למשוך אותו שוב לבצע רכישה או המרה.

ניהול קמפיינים PPC | SEM | SMM
כדי לנהל קמפיין PPC מוצלח מבחינת תוצאות ותקציב בפלטפורמות של גוגל חייבים להיות בעלי ניסיון עשיר וידע טכני רב בתחום זה. בלי הניסיון המקצועי הזה פשוט אי אפשר לייצר תוצאות איכותיות ובמחיר הנכון – ניסיון מקצועי שאנחנו ב- CKs מביאים לכם מתוך רצון אמיתי לייצר עבורכם הצלחה.

אפשרויות נוספות של קמפיין PPC

לא רק גוגל מציעה אפשרויות מצוינת של קמפיינים ממומנים, גם בפייסבוק ופלטפורמות תוכן נוספות ניתן להריץ קמפיין PPC איכותי, ממוקד ויעיל. אנו בעיקר מציעים לכם ניהול קמפיינים ממומנים בפייסבוק, כולל לצד אפשרות של ניהול דף פייסבוק עסקי.

פרסום ממומן וניהול קמפיינים בפייסבוק ובאינסטגרם
Facebook & Instagram

בנוסף לניהול דפים עסקיים בפייסבוק, אנו ב- CKs מתמחים גם בפרסום בפייסבוק ובשיווק באינסטגרם לעסק.
בפלטפורמת הפרסום של פייסבוק ניתן להקים קמפיינים מסוגים שונים לפי צרכי הלקוח ואופי העסק (כגון: קמפיין מעורבות, לייקים, הפניה לאתר אינטרנט או ביצוע המרות).

כשאתם רוצים תוצאות אמיתיות ואיכותיות ובלי לשרוף המון כסף על ניהול קמפיינים,
המקצוענים של CKs נמצאים כאן בשבילכם. צרו קשר היום 072-3922258

דילוג לתוכן